Havuz Tadilat ve Onarımı 

Tüm yapılar gibi betonarme yüzme havuzları tadilat ve onarım hizmetine gereksinim duyar. Bu işlemlerin sıklığı havuzun inşaat tipine, kullanılan malzeme kalitesine, havuzun kullanım sıklığına ve kullanım şekline bağlı olarak değişmektedir. Havuz tadilat ve onarımı ihmal edilmiş havuzlar bakımsız duracağı gibi daha yüksek maliyetlere de yol açabilmektedir. Periyodik onarım aralıklarına sahip havuzlar çok daha kullanışlı ve estetik bir görünüme sahip olacaktır.

Sahip olduğunuz havuz yaz-kış kullandığınız bir havuz ise çocuk veya yetişkinler için havuz zevkinizin yarım kalmaması için tadilat ve onarım işlerinin aksatılmaması önemlidir. Havuz onarımları genellikle havuzdaki yapısal hasarların giderilmesi için mecburi yapılması gereken işlemlerdir.

Yüzme havuzu tadilat ve onarım işlemleri havuz kullanıma açılmadan önce çözümlenip problemlerin giderilmesi gerekir aksi takdirde yüksek maliyetlere yol açabilmektedir. Prohavuz, tadilat ve onarım işlemlerini deneyimli ve alanında uzman personeller tarafından yapılmaktadır. Yapılacak işlemler keşiften hemen sonra rapor hazırlanarak sunulmaktadır. Havuzunuzda problem varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

yüzme-havuz-tadilat