Süs Havuzu Yapımı

  • SÜS HAVUZU İMALATI

    Göz Kamaştıran Havuzlar…

Süs Havuzu

Süs havuzları birbirinden zengin görünüm ve yapılarıyla tercih sebebi olmaktadır. Süs havuzları bahçenizi aydınlatıp güzelleştireceği gibi akan su sesi gevşeme ve stres seviyesini azaltmada oldukça etkilidir. Süs havuzlarının tercih sebebi olması, yapının estetik görsellik sunması ve suyun rahatlatıcı etkisidir. ProHavuz size özgü çalışmalarında isteklerinizi en uygun şekilde çözümleyip, mutluluğunuzu garantileyecektir.

   Süs havuzu, sürekli hareket halinde olan suyun sesi ile ışıklarla zenginleştirilmiş fıskiye sistemleri ile görselliği ön planda olan havuz çeşididir. Suyun hareketi sağlayan fıskiyelerin dışında su perdesi veya beraberinde havuzun yapısına bağlı olarak şelale sistemlerini de kullanılarak süs havuzları oluşturulur. Sürekli hareket halinde olan bu havuzlara süs havuzları adı verilmektedir.

Dekoratif bahçe süs havuzları evinizin bahçesini renklendirebileceği gibi daha büyük projeler ile otel, cafe, dinlenme ve eğlence alanlarında görselliği artıracak ses, ışık, fıskiye unsurları ile zenginleştirilebilir. Modern yapılarınıza değer katacak tasarımları ile süs havuzlarını ProHavuz  olarak uygun ve doğru malzemeleri kullanarak yaşam alanlarınıza kazandırıyoruz.

Birçok dekoratif farklı model bulabileceğiniz gibi sade tasarımların, kullanışlı olmayan ölü alanlarınıza görsellik katacak aynı zamanda stres ve yorgunluğunuzu atabilecek havuzları sizlerle buluşturuyoruz.

Süs havuzu için birçok farklı model bulabilirsiniz. Bahçenize en uygun dekoratif süs havuzu modeli için buraya tıklayıp iletişim formunu doldurarak veya 7/24 Whatsapp hattından iletişime geçebilirsiniz.