prohavuz-yosun-önleyici-havuz-kimyasalları

AquaPRO Pro ALGAE Yosun Önleyici

KULLANIM AMACI :

Yüzme Havuzu Dezenfektanı – Biyosidal havuz kimyasalıdır.

AquaPRO ProALGAE yosun önleyici, yüzme havuzlarında yosun önleyici, yosun öldürücü, yosunla mücadele amacıyla kullanılan biyosidal bir havuz kimyasalıdır.

Üretiminde, Amerikan malı, didechyl dimethyl ammonium chloride (DDAC) kullanıldığından muadili ürünlerden çok daha geniş spektrumlu güçlü bir etkiye sahiptir.

KULLANIM ŞEKLİ ve UYGULAMA:

AquaPRO ProALGAE, yüzme havuzlarında kullanımında;

  • Ürünün daha etkili olabilmesi için önce havuz suyunun  pH değerinin 7,2-7,6 aralığında olmasını sağlayınız.
  • Havuz boşsa, taze su doldurulmadan önce havuz iç cidarlarını, plastik bir fırça yardımıyla araba yıkar gibi yedirerek AquaPRO ProALGAE yosun önleyiciyle sıvayınız.Bu işlem derz aralarında olası yosun oluşumunu engelleyecektir.
  • Sezon başı Havuz Açılışında : 100 m3; suya ,2000-2500 gr.
  • Rutin Kullanımda : 100 m3; suya ,haftada bir 1000-1250 gr. kadar AquaPRO ProALGAE yosun önleyici, denge deposuna veya filtrasyon öncesinde miktar ayarlı dozaj pompası yardımıyla ön arıtım yoluyla havuz suyuna ilave edilmelidir.
  • Yeni su doldurulmuş havuzun İlk kullanımı, önceden oluşan yosunlar, mevsim dönümleri, yoğun kirlilik yada  yağmur sonrası ŞOK doz (2 kat) uygulanarak 24 saat sonra  havuz temizlik prosedürüne göre  ölü yosunlar uzaklaştırılır. Rutin doz ile haftalık uygulamaya devam edilir.

Ürün Kodu:

PROHVZHK0021 5KG – YOSUN ÖNLEYİCİ HAVUZ YOSUN ÖNLEYİCİ
PROHVZHK0022 10KG – YOSUN ÖNLEYİCİ  HAVUZ YOSUN ÖNLEYİCİ
PROHVZHK0023 20KG – YOSUN ÖNLEYİCİ HAVUZ YOSUN ÖNLEYİCİ
PROHVZHK0024 30KG – YOSUN ÖNLEYİCİ HAVUZ YOSUN ÖNLEYİCİ